MužiMáš 45 let, to není něco nového, ani co...

Máš 45 let, to není něco nového, ani co tě omezuje, buď stále spravedlivý a bojuj za své sny!

Nedávno jsi mě řekl, že příroda je nejvyšší stavitel světa.

-

- Reklama -

Tento příspěvek věnuji Tobě, kamaráde z dětství, příteli, co nezklamal a během svého věku jsi se fakticky nezměnil. Ukázalo se, že je ti dnes 45 let a je to jen věk, který znamená, že jsi dost starý, abys přijal, že už nejsi mladý. Ale ani dost starý na to, abys jsi si na věk stěžoval. Všechno, je tak jako střední věk dítěte. Nebo si myslíš, že obrat na 45 je velký problém? Ty jsi rytíř za právo a spravedlnost!

Reálný život ti ukázal cesty a ty jsi po nich vykročil. Následoval jsi hlasy, bohužel tě sirény, kouzelné pěvkyně, které svým neodolatelným a ctižádostivým, vábivým způsobem a zpěvem zlákaly.

Ve dvou případech jsi zapomněl na všechno a všechny. Ztroskotal jsi ve vlastním světě iluzí a dobrosrdenství. S pokorou mohu říci, že jsi udělal vše, co se od charakteru tvého typu dá očekávat. Smutné je, že jsi svou dobrotou a v dnešní době práva i spravedlnosti, zaplatil vysokou daň.

Tak to prostě bylo, je a bude v mnoha dalších případech. Jsi další z mnoha různých životních příběhů. Nicméně tohle je ten Tvůj. Mnohým bylo naděleno do vínku uhlídat si nad sebou kontrolu i v případech, které jsou emotivně náročné i vyčerpávající situace. Je ale také spousta těch, kteří toto nedokázali a jednali na základě osobních pocitů, bez domýšlení možných následků.

Byť jsi měl pocit, že se chováš korektně, spravedlivě a charakterně, bohužel v případech, které vyžadují okamžitou reakci, jsi nechal svůj život řídit, vábivým způsobem a zpěvem falešné lásky.

Vím, že jsou to krutá slova, ale je to fakt!

Moudří lidé řekli, jdi cestou k úsvitu noci a vítr ti bude vát do tváře…

Momentálně jsi hořký, nedůvěřivý a nedáš sebemenší šanci projevu lásky k sobě samému. Zavřel jsi se ve vlastním světě, nevěříš ničemu a nikomu. Sníš o čisté lásce, ale prostor a šanci jí nedáš. Tvá tvrdohlavost a úporná nenávist k druhému pohlaví tě pomalu a jistě zabijí.

Mám pokračovat?

Stojíš na místě a přešlapuješ v kruhu vlastních emocí, předsudků a nedokážeš přijmout fakt, že možná je někde člověk, který je schopen tě milovat, bez hmotných statků a zdrojů.

Máš přátele po celém světě, kteří tě respektují, jako člověka a odborníka nad tím co několik let děláš, tvoříš napříč všem překážkám, které dobře zvládáš. Vím, že tvou pozornost si koupit nelze, sám se projevíš a ukážeš čemu věříš.

Mohu ti nadávat a být zlá, zkoušet tě, trochu narušit tvé ego. Reaguješ profesionálně, někdy je nemožné na tvé argumenty emocionálně reagovat. Jsi až nekonfekčně spravedlivý.

Nedávno jsi mě řekl, že příroda je nejvyšší stavitel světa. Ani ten bůh, co lidi spojuje nebo rozděluje nemá takovou moc, jako samotná příroda.

Vím, že přírodu miluješ, prosím najdi v sobě trochu odvahy a začni milovat a věřit lidem. Řekl jsi, kam tě srdce táhne, ale už tomu moc nevěříš.

Možná je to už všechno jinak jak by, jsi si přál. Přesto, zkus to!

Jsi už životem omlácený a tohle ti otevře oči a můžeš začít znovu, jinak. Máš strach z reality? Sám chceš znát pravdu! Znáš to sám a vlastně tak, dál životem jdeš…co tě nezabije, to tě posiluje… aneb lepší krutá pravda, než dlouhodobá vnitřní lež!

Všechny, byť krutá slova jsem věnovala Tobě. Vážím si tě jako člověka, chlapa, otce tvých dětí. Člověka dobrého, trochu složitého charakteru, spravedlivého a dobrého přítele přes tisíce kilometrů daleko.

Všechno nejlepší k narozeninám i Tvé lásce Elli 🙂 vlastně slavíte společně…

Tvé oblíbené jen pro tebe!

 

PS: ty to zvládneš! Spravedlnost chodí potichu… mám tě ráda!

KategorieMUŽI
Eva Manté
Eva Manté
Jsou tři věci, které už nevrátíme. Slova, které jsme vyřkli, šance, které jsme propásli a čas, který uplynul. Však osud si vždy najde svou cestu.

ZANECHAT KOMENTÁŘ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

Aktuální články

Zjistěte, jak vybrat stropní ventilátor, který kombinuje pohodlí a styl

Stropní ventilátor v létě místnost ochladí, aniž by vám způsobil nachlazení. V zimě dokáže efektivně rozhánět teplý vzduch a...

Kompatibilita lásky mezi ženou Kozoroha a muže Raka

Během své práce párového terapeuta jsem měl možnost být svědkem řady úspěšných i náročných vztahů. Jedním z nejvýraznějších zážitků...

Klíčové komponenty luxusní italské pracovny

Domácí pracovna jako odraz osobnosti: Objevte kouzlo luxusního italského designu Vytvořte si svou vlastní pracovnu, v níž se budete moct...

Le Chomat tvoří s vášní a úctou

Luxus, řemeslná dokonalost a tradice: objevte postele Le Chomat Pokud si domů pořídíte luxusní boxspring postel, budete si moct užívat...
- Reklama-

Na návštěvě v pánské garsonce

Jak by měl vypadat ideální malý pánský byt? Nechme stranou, zda to má být bydlení pro nezadaného mladého muže,...

Seznamte se s pánskými styly oblékání

Oblečení v byznysu: Historie, dress code a tipy pro dokonalý mužský vzhled Základem šatníku všech úspěšných manažerů a podnikatelů jsou...

Musíš číst

Zjistěte, jak vybrat stropní ventilátor, který kombinuje pohodlí a styl

Stropní ventilátor v létě místnost ochladí, aniž by vám...

Kompatibilita lásky mezi ženou Kozoroha a muže Raka

Během své práce párového terapeuta jsem měl možnost být...
- Reklama -

Mohlo by se vám líbitPODOBNÉ
Doporučeno pro vás